Bezpłatne Spotkania LEM

Najlepszym sposobem na naukę języka to używanie go na co dzień. Dlatego postanowiłam stworzyć LEM.

Organizowane przeze mnie spotkania Language Exchange Meetings polegają na luźnych rozmowach pomiędzy sobą oraz dobrej zabawie spędzonej na praktyce języka angielskiego. Ich przebieg zazwyczaj zależy od dynamiki spotkania - osobiście zawsze organizuje jakąś grę czy ćwiczenie zespołowe, tak, aby nikt nawet nie pomyślał o ziewaniu!

Na LEM możesz spotkać przenajróżniejsze osoby z różnych zakątków świata które tak samo jak Ty chcą i potrzebują porozmawiać po angielsku. Jest to świetna okazja na zawarcie nowych znajomości oraz wymianę swoich poglądów, jednocześnie praktykując język angielski.

Co jakiś czas na spotkania zostaje zaproszona ciekawa osoba, która dzieli się z nami swoją wiedzą oraz opowieściami. 

Na spotkaniach gościliśmy:

  • słynnego polskiego podróżnika Władysława Grodeckiego, który wyjawił szczegóły swoich samotnych podróży dookoła świata

  • poliglotów Konrada Jerzaka vel Dobosz oraz Pawła Koperka posługującymi się kilkoma językami, którzy zdradzili nam techniki nauki dużej ilości języków

  • wiele innych gości, którzy opowiadali nam swoje historie związane z językiem angielskim, kulturą, krajem.

Jeżeli męczą Cię sztywne lekcje organizowane przez nudnych nauczycieli albo masz ochotę połączenie spotkania towarzyskiego z nauką angielskiego, przyjdź na nasze spotkania. Gwarantowana jest przyjemna, spontaniczna atmosfera oraz konwersacje po angielsku. Twój poziom posługiwania się językiem nie jest ważny. Jeżeli znasz go dobrze: przyjdź, praktyka jeszcze nikogo nie zabiła! Jeżeli znasz go średnio bądź słabo: przyjdź, spróbujesz swoich sił albo nawet osłuchasz się z niepodręcznikowym językiem angielskim.

Spotkania organizowane są co miesiąc w Klubokawiarni Babel przy ul. Próżna 5. Trwają tak długo, jak sobie zażyczysz.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego spotkania lub być na bieżąco z moim projektem, polub LEM na Facebooku! 

  • LEM
 

20 Lutego 

Przyjdź na Spotkanie

"Evening with English" 

Nie ważne, czy jesteś przejazdem, czy mieszkasz w Warszawie. Jeśli masz ochotę porozmawiać po angielsku, spotkać fajnych ludzi, po prostu wpadnij do nas na spotkanie wymiany językowej. U nas panuje zawsze słoneczna, pełna ciepła i wigoru atmosfera :)

Podziel się swoimi przygodami i kulturą!

Przy luźnych rozmowach po angielsku poćwiczysz swój język i na pewno poznasz nowych interesujących ludzi.

Co masz przynieść ze sobą?

Dobry humor i pozytywną energię

Spotkania "Wieczór z Angielskim" polegają na luźnych rozmowach pomiędzy sobą oraz dobrej zabawie spędzonej na praktyce języka angielskiego. 

Możesz spotkać osoby z różnych zakątków świata, które tak samo jak Ty chcą i potrzebują porozmawiać po angielsku. Jest to świetna okazja na zawarcie nowych znajomości oraz wymianę swoich poglądów, jednocześnie praktykując język angielski. 

Kiedy i gdzie?
Spotykamy się 12 marca o godz. 18:00

w Klubokawiarni Babel ul. Próżna 5, Warszawa
Kto tam będzie?
Na pewno ja, ty i inne osoby chętne do rozmów.
Do zobaczenia!

 

Lipiec, Czerwiec

 2019 

Wakacyjne spotkania. Przyjechała do nas grupka z Płocka ok 150 km od Warszawy. Miejmy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzą. 

1/5
 

Gry i zabawy

Gry i zabawy czasami urozmaicają nam czas na spotkaniu. Zawsze jest fajna zabawa gdzie towarzyszy nam dużo śmiechu. Jest to Idealny sposób na przełamanie pierwszych "lodów".

1/4

Spotkania z gośćmi 

Nasz spotkania z ciekawymi gośćmi.  Moje zaproszenie przyjął i gościł u nas  min.  Słynny Polski podróżnik Władysław Grodecki. Przyjechał specjalnie do nas z Krakowa aby podzielić się z nami swoim przygodami z swoich podróży, które odbywał dookoła Świata.

1/5
 
 

Rok 2017 

W tym roku wszystko się zaczęło. Pierwsze spotkanie w styczniu 2017, było nas bardzo dużo. Na spotkanie przyszło ok 40 osób z różnych zakątków świata. Świetna atmosfera, cudowny wieczór, który pokazał mi, że warto organizować takie spotkania. 

1/4

Zapisz się na spotkanie

E-MAIL: info@warsztatyznativem.pl

TEL. +48 506 182 977


 

KONTAKT

SUBSCRIBE:​​

WIECZÓR Z ANGIELSKIM

ZAPISZ SIĘ 

POLUB NAS 

WARSZTATY

LEM

Language Exchanege Meting

  • Facebook LEM
  • Instagram

Zasubskrybuj Aktualizacje