O NAS

Jak to się zaczęło?

W tego typu rubrykach najczęściej możesz spotkać się z tytułami, przechwałkami i innymi efekciarskimi dodatkami świadczącymi o potędze firmy szkoleniowej.

Tym razem możesz być zaskoczony, bo nie przeczytasz tutaj, że jesteśmy potężną firmą szkoleniową z wieloletnim stażem... Dowiesz się natomiast trochę o mnie, autorce warsztatów języka angielskiego i spotkań językowych

- Joannie Szukiel.

Kim jestem?  

Moje odwieczne motto brzmi tak: nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze szukam rozwiązań danego tematu problemu i staram się go rozwiązać. Tak samo było z nauką języka angielskiego. Gdy uznałam, że chcę podwyższyć swój poziom języka angielskiego, od razu zaczęłam szukać rozwiązań na pogłębianie języka. Główną przeszkodą, z jaką natknęłam się w Polsce, jest brak możliwości praktykowania angielskiego w życiu codziennym.

Szukałam różnych metod: od poszukiwań osób chętnych do rozmowy, poprzez konwersacje na różnych stronach internetowych, spotkania, nawet do wyjazdu do Anglii na parę miesięcy. Mogłam oczywiście mieć lekcje z Nativem i miałam, ale to ograniczało mnie do jednej osoby, a ja szukałam czegoś więcej, różnorodności oraz prawdziwej praktyki.

Dlatego też zaczęłam organizować bezpłatne spotkania Language Exchange Meeting (LEM) polegające na wymianie językowej. Tam, słuchając innych i wiedząc, czego szukam i co mi brakuje w używaniu języka, w mojej głowie zaczął tworzyć się następny pomysł. Po kilku miesiącach pracy powstał program warsztatów z języka angielskiego.

Program oraz styl warsztatów został zorganizowany tak, aby po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik czuł się w pełni usatysfakcjonowany i przepełniony językiem angielskim.

 

Przyszłość/ misja

Moją misją jest stworzenie miejsca, społeczności, gdzie każdy będzie mógł uzupełniać swoją wiedzę językową, poprzez ciekawe rozwiązania. W przyszłości chce stworzyć warsztaty dla ludzi, którzy chcą pogłębiać inne języki takie jak: Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Włoski oraz Polski dla obcokrajowców którzy pracą i mieszkają w Polsce, 

Native Speakers 

ANDREW 

from UK

Andrew specjalizuje się obecnie w uczeniu angielskiego biznesowego.

Przed przeprowadzką do Polski mieszkał w Londynie i okolicach, a także podróżował po całym świecie ”.

NORMAN 

from USA

Urodzony i wychowany przez rodziców na Południowej Florydzie. „Najważniejszą rzeczą dla niego podczas pracy jest to, żebyś brzmiał mądrze. Nie musisz być mądry ... ”;)

MICHAEL 

from UK

Dorastał w małym miasteczku o nazwie Hertford, które jest krótką podróżą do stolicy Londynu. Lubi tworzyć relaksujące, ale angażujące środowisko dla swoich uczniów. Uważa, że przyjemność jest kluczem do nauki dowolnego języka

Are you Native Speaker?

If you Native Speaker and you from UK or USA. I teach, sand massage, we'll see what we can to do. 

Conor

from UK

Mieszkałem i pracowałem w siedmiu krajach na czterech kontynentach, gdzie miałem relacje z różnymi kulturami i poznałem problemy, które napotykają obcokrajowcy próbując opanować nowy język. Czuję silną motywację do dzielenia się moją wiedzą i szerokim doświadczeniem aby pomóc moim potencjalnym studentom.

E-MAIL: info@warsztatyznativem.pl

TEL. +48 506 182 977


 

KONTAKT

SUBSCRIBE:​​

WIECZÓR Z ANGIELSKIM

ZAPISZ SIĘ 

POLUB NAS 

WARSZTATY

LEM

Language Exchanege Meting

  • Facebook LEM
  • Instagram

Zasubskrybuj Aktualizacje