WARSZTATY

Wszystko

o

warsztatach

Dla kogo są warsztaty? 

Warsztaty z języka angielskiego są skierowane do osób, które mówią po angielsku, poszukują intensywnej praktyki języka angielskiego oraz są otwarci na  inne formy przyswajania języka. Na rynku można spotkać bardzo dużo kursów, materiałów dla osób początkujących naukę, jednak mało jest propozycji dla grupy osób, którzy mają już początki nauki za sobą i chcą pogłębiać swoją wiedzę oraz utrwalać już poznaną .

 

Warsztaty od samego początku są prowadzone po angielsku, dlatego nie ma przeszkód w uczestnictwie osób innych narodowości, którzy uczą się języka angielskiego.

Kto prowadzi?

 

Najlepszą  praktykę i naukę otrzymasz od rodowitego nauczyciela. Dlatego nasze warsztaty zawsze są prowadzone przez Native Speakerów, którzy pochodzą z Wielkiej Brytanii bądź ze Stanów Zjednoczonych.

Nasi prowadzący w życiu codziennym zajmują się uczeniem języka. Tak więc znają techniki, metody oraz sposoby na skuteczną naukę angielskiego. Na warsztatach pokierują grupę w taki sposób, aby skutecznie utrwalała nowe zwroty, czasy czy słowa po angielsku, ale... w sposób lekki i przyjemny. Speakerzy podzielą się z wami również ich mową potoczną, czyli slangiem często używanym w internecie, filmach czy w życiu codziennym oraz skrótami używanymi na co dzień. Na warsztatach z jęz. angielskiego biznesowego, przede wszystkim utrwalą posługiwanie się językiem biznesowym oraz skrótami używanymi na co dzień.  .

Ważne jest, abyś wyniósł jak najwięcej z warsztatów. Z tego powodu w trakcie całego dnia warsztatów będziesz miał okazję porozmawiania z większością naszych Native Speakerów.

Struktura warsztatów

Nie ma teorii, nie ma wykładów. To już miałeś w szkole i chyba tyle wystarczy, a na pewno masz po prostu tego dość.
My skupimy się na praktyce poprzez rozmowy, dyskusje, a nawet żarty. Każde warsztaty mają przewodni temat. Jego program jest przygotowany aby najskuteczniej wykorzystać charakterystyczne zwroty, słowa i inne elementy w danym obszarze.

Warsztaty są podzielone na 4 bloki. W ich trakcie, podczas rozwiązywania casy study, będziesz miał możliwość nauki: praktyki gramatyki, części mowy dostosowanych do danego tematu, czasów, idiomów i innych elementów językowych.
 

Bloki przeplatają się między sobą, tworząc jedną całość. Ty będziesz miał cały czas skrypt, a Native Speaker będzie nad Tobą czuwał, abyś korzystał z warsztatów jak najwięcej w danym bloku.
Bloki trwają ok. 1godz.,15 minut, a każdy z nich jest rozdzielony krótką przerwą, w której będziesz mógł napić się kawy, wody i zjeść coś słodkiego w formie herbatnika czy ciasteczka. W trakcie przerwy jest również zmiana Native Speakerów w grupach.

 ​

Na warsztatach uczestnicy są podzieleni na małe grupy, w których jest max 5-6 osób. W mniejszych grupach masz możliwość skuteczniejszego praktykowania języka. Grupy są dopasowane do poziomu poszczególnych uczestników, dlatego przy rejestracji każdy będzie zobowiązany do podania poziomu posługiwania się językiem angielskim, co pomoże dopasowanie Ciebie do danej grupy.

 

Czego możesz się spodziewać:

 => Intensywną praktykę języka z różnych dziedzin dopasowanego do tematu warsztatów.   

 => Praktykę czasów, zwrotów i innych form, na wyższym poziomie.

 => Konwersacje z kilkoma Nativami z UK i USA.

 => Dzień przepełniony językiem angielskim

 => Certyfikat ukończenia warsztatów dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Rezerwacja i Płatność

Warsztaty mają ograniczoną ilość osób 20 osób. Warto wstępnie zarezerwować sobie miejsce. , . Jeżeli zarezerwujesz miejsce bez opłacenia, o zapłatę zostaniesz poproszony przed warsztatami ok. 2 tygodnie wcześniej. Gdy nie dokonasz płatności w ciągu 3 dni, Twoja rezerwacja miejsca przepada.


Pamiętaj, że żeby mieć pewne miejsce na warsztatach trzeba dokonać opłaty. Zachęcam do zadawania pytań bezpośrednio do mnie na maila, a ja pomogę rozwiązać wszystkie wątpliwości dotyczące warsztatów. Zapraszam również na wieczory z Angielskim, gdzie będzie możliwość bezpośrednio porozmawiać oraz poznać osoby które brały już udział w warsztatach.

Do zobaczenia : )

Warsztaty

Angielski w biznesie

Who is the murderer

E-MAIL: info@warsztatyznativem.pl

TEL. +48 506 182 977


 

KONTAKT

SUBSCRIBE:​​

WIECZÓR Z ANGIELSKIM

ZAPISZ SIĘ 

POLUB NAS 

WARSZTATY

LEM

Language Exchanege Meting

  • Facebook LEM
  • Instagram

Zasubskrybuj Aktualizacje